Збираємо 1,5 млн грн для стипендії ім. А. Мелешевича

11.10.2021 0 comments Maryna Snizhynska Categories Благодійність, Новини НаУКМА, Події

Асоціація випускників НаУКМА розпочинає збір коштів для стипендії на честь Андрія Мелешевича. Стипендія покриватиме рік навчання для талановитих студентів, які мають успіхи в навчанні та активну соціальну позицію. Усього заплановано зібрати 1,5 млн грн. Фандрайзингова кампанія триватиме до 11 квітня 2022 року.

Справа життя Андрія Мелешевича — якісна освіта для студентів.

“Він щиро вважав, що змінити світ на краще можуть освічені, активні люди. Тому свої знання, невичерпну енергію та душу Андрій щедро віддавав студентам”, — каже Світлана Коваленко, дружина Андрія Мелешевича.

Стипендія — це підтримка тих студентів, хто творить зміни. Ми започаткували стипендію, адже хочемо продовжити справу життя Андрія Мелешевича.

Для кого стипендія?

Стипендія розрахована на трьох студентів або студенток магістратури програм Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича, Факультету правничих наук НаУКМА та програми “Антикорупційні студії”.
Ці програми безпосередньо пов’язані з Андрієм Мелешевичем. Він був деканом правничого факультету та допоміг створити сертифікатну програму “Антикорупційні студії”. Києво-Могилянська школа врядування теж з’явилася завдяки йому.
Стипендія для одного студента чи студентки покриватиме рік навчання на програмі.


Чому потрібно зібрати 1,5 млн грн?

Асоціація випускників НаУКМА діє за системою ендавменту: внески збирають в один грошовий фонд і не витрачають, а використовують лише накопичені відсотки. 1,5 млн дадуть змогу отримати 150 тис грн – саме стільки потрібно щороку для покриття трьох стипендій.

Зробити внесок можна на сайті.

Будь-який внесок — це продовження справи Андрія Мелешевича.