Програма «Мотиваційні гранти для викладачів НаУКМА» має другу переможницю!

20.05.2021 0 comments Maryna Snizhynska Categories ПодіїTags

Навесні Асоціація випускників запустила програму «Мотиваційні гранти для викладачів КМА». Грант за участь у базовому курсі педагогічної майстерності здобула Ірина Мажак. Нині маємо другу переможницю. Нею стала викладачка кафедри англійської мови Ярослава Федорів!

Пані Ярослава взяла участь в Інноваційному курсі педагогічної майстерності, в рамках якого розробила інтерактивну оглядову лекцію для підготовки до комплексного кваліфікаційного екзамену з «Теоретичної фонетики англійської мови» для студентів четвертого курсу спеціальності «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно)), перша-англійська».

Ось які враження залишилися в Ярослави Федорів від роботи на курсі:

«”Інноваційний курс” виявився цікавим, корисним, інтерактивним, продуктивним і надихнув на розробку і впровадження нових технологій у власні курси. В умовах пандемії, коли дистанційне навчання виявилося життєвою необхідністю, навчальна платформа DistEdu стала більш ефективним і привабливим способом взаємодії між учасниками навчального процесу. Завдяки модулям “Впровадження змішаного навчання і використання технологій” та опануванню інтерактивних методик проведення лекцій, проєктного навчання й рефлексивних методів мені вдалося розробити нові види лекційних і семінарських діяльностей, які в майбутньому обіцяють пожвавити складний теоретичний курс, зробити його більш яскравим і цікавим, а сам навчальний процес — захопливим, а отже — продуктивнішим. Фінальною роботою в рамках “Інноваційного курсу” була моя методична розробка, яку я успішно провела й на практиці переконалася в корисності отриманих у цьому курсі знань.

Безмежно вдячна команді Центру забезпечення якості освіти! Захоплююсь їхньою креативністю, працьовитістю, товариськістю, готовністю допомогти, поділитися й заохотити до творчих здобутків. Грант Асоціації випускників НаУКМА став для мене приємною несподіванкою, за що — особлива подяка. Бажаю організаторам, спонсорам і колегам наснаги на майбутнє і всіх благ у житті!»

Радіємо, що завдяки роботі пані Ярослави студенти філології зможуть із легкістю та задоволенням підготуватися до іспиту. І віримо, що це заохочення для викладачів додасть їм мотивації покращувати свої курси, впроваджувати інновації й виховувати нові покоління студентів Могилянки.