Стипендії Асоціації випускників. Досвід Вікторії Рафалович

30.07.2021 0 comments Maryna Snizhynska Categories Студенти

Завершується прийом заявок для участі в конкурсі на стипендії від Асоціації випускників НаУКМА. Ми попросили стипендіаток минулого року поділитися з цьогорічними притендентами/ками своїм досвідом проходження конкурсу та здобутками за перший рік навчання в Могилянці. Читайте, долайте страх і беріть участь у конкурсі!


Вікторія Рафалович — студентка політології. Минулого року вона отримала стипендію імені Мирослава Осадчука.

Як успішно пройти відбір?

Як би це банально не звучало, найважливіше — не боятися бути собою й показувати як сильні, так і слабкі сторони. Щирість та чесність із представниками Асоціації — це гарантія довіри до тебе та твій фундамент у розбудові прозорої репутації як у стінах Могилянки, так і поза ними. Додатково раджу писати мотиваційний лист не лише мозком, а й серцем: емпатія — надважлива навичка 21 століття, яка розтоплює лід і якнайкраще відображає ваші щирі наміри вступити на омріяну спеціальність.

Чому саме Могилянка?

Я обрала Могилянку через ідейних людей, які тут викладають та вчаться. Де б я їх не зустрічала раніше, у їхніх очах завжди присутній вогник. Відчувається, що спільнота вирощує свідомих громадян. Тут знаннями зі студентами діляться лише ті викладачі, які обрали свою спеціалізацію за покликом серця.

Чим запам’ятався тобі перший навчальний рік?

Я працюю в благодійному фонді «Запорука», який надає комплексну допомогу родинам онкохворих дітей. Цьогоріч я була ідейною натхненницею та комунікаційницею багатьох благодійних заходів, які значно підвищили обізнаність суспільства про дитячий рак. Моя особиста місія у фонді — не лише боротися зі стереотипами, а й популяризувати думку, що добрі справи розпочинаються з кожного з нас і не бувають маленькими. Віднедавна також пройшла конкурс на стажування в Transperency International Україна. Це один із перших сміливих кроків, який я б не зробила без політологічної освіти та можливостей, які надає Асоціація випускників КМА.