Стипендії Асоціації випускників. Досвід Єлизавети Трохименко

27.07.2021 0 comments Maryna Snizhynska Categories Студенти

Стартує конкурс на стипендії від Асоціації випускників НаУКМА. Ми попросили стипендіаток минулого року поділитися з цьогорічними притендентами/ками своїм досвідом проходження конкурсу та здобутками за перший рік навчання в Могилянці. Читайте, долайте страх і подавайте заявки!


Єлизавета Трохименко — студентка соціології. Рік тому вона здобула стипендію імені Мирослава Осадчука. 

Три корисні поради, щоб успішно пройти процес відбору.

Бути собою. Важливим є щиро, але при цьому чітко розповісти про свої пріоритети, цінності та мотивацію. Крім того, варто не хвилюватися і мати впевненість у собі і своїх силах. Це допоможе проявити себе повністю та не розгубитись. І, напевне, найлегше: мати величезне бажання і «вогник в очах». Якщо ти дійсно бачиш себе частиною могилянської спільноти і прагнеш її розвивати, це не залишиться непоміченим.

Чому соціологія в Могилянці?

Я вибрала Могилянку, бо вона втілювала все те, чого я хотіла від університету. Це, звісно, і спільнота, і рівень викладання, і можливість спробувати себе майже у будь-якій сфері завдяки студентським організаціям та втілити безліч ідей, знайшовши однодумців. Мій вибір впав на соціологію, бо, кажучи простими словами, вона дозволяє зрозуміти, як працює суспільство і як саме можна вирішити певні проблеми у ньому. Окрім того, вона дає досить ґрунтовні знання, які можна застосовувати у багатьох сферах — від політики до урбаністики. Ще жодного разу я не пожалкувала про свій вибір і задоволена, що вчуся саме тут. Я отримала саме те, чого очікувала і чого бажала.

Результати першого року навчання в НаУКМА

За цей рік я взяла участь в організації освітніх івентів та проєктів (у тому числі могилянських) та зіткнулася з багатьма новими для себе викликами. Саме цього року нарешті повноцінно спробувала себе у волонтерстві і планую займатися цим надалі. Тепер я працюю над створенням анімаційної короткометражки і хочу організувати мистецький воркшоп восени.