Мотиваційні гранти для викладачів НаУКМА

12.04.2021 one comment Maryna Snizhynska Categories Новини НаУКМАTags ,

Асоціація випускників НаУКМА запустила програму «Мотиваційні гранти для викладачів КМА», а минулого тижня було визначено першу переможницю!

Про програму

Низькі заробітні плати викладачів є однією з головних проблема НаУКМА. Щоби підтримати найбільш мотивованих та активних викладачів, у рамках Школи професійного розвитку викладачів НаУКМА (нею опікується, зокрема, випускниця Могилянки Наталя Старинська) було створено конкурс. Наприкінці кожного курсу Школи учасники через таємне голосування визначають найкращих з-поміж себе. Переможець/ниця одержує 5 тис. грн.

Вітаємо Ірину Мажак із перемогою!

Конкурс на здобуття гранту відбувався на основі таких критеріїв: активна участь у заняттях курсу, робота над «домашніми завданнями», що передбачала оновлення навчальної програми, яку веде викладач/ка, а також презентація оновленої програми перед колегами. Перший грант здобула кандидатка соціологічних наук Ірина Мажак.

Пані Ірина працювала над покращенням програми курсу «Основи соціології», який слухають бакалаври першого року навчання спеціальності «Зв’язки з громадськістю» ФСНСТ. Ось що пані Ірина розповідає про роботу над курсом:

«Протягом участі в Базовому курсі педагогічної майстерності вдалось отримати багато цікавих практичних порад щодо формулювання результатів навчання для студентів різних курсів на основі таксономії Блума, побудови навчальних кейсів для студентів, використання різних методів для дистанційного навчання, методики активного навчання, ефективного використання можливостей освітньої платформи DistEdu у навчальному процесі. Окрім цього, дуже цінним був досвід «взаємовідвідування» — колегіального оцінювання навчальних курсів та викладання, де в учасників із різних факультетів та спеціальностей була можливість обміну досвідом та корисними порадами. Щиро дякую, команді Центру забезпечення якості освіти за практичну корисність Базового курсу, бажаю професійних успіхів та задоволення від роботи! Також дякую Асоціації випускників НаУКМА за мотиваційний грант та колегам по курсу за плідну співпрацю!»

Ця грантова програма є додатковим стимулом для викладачів розвиватися, покращувати свої курси й підвищувати якість викладання в університеті. Допомога викладачам — це водночас і допомога студентам та внесок у розвиток усієї могилянської спільноти.