Відбувся Благодійний вечір-2017

26.11.2017 0 comments Maryna Snizhynska Categories Зустрічі, ПодіїTags , ,

19 листопада в Мистецькому арсеналі відбувся щорічний традиційний Благодійний вечір НаУКМА. Цьогоріч його відвідало близько трьохсот випускників, друзів та партнерів університету.

Метою цього Благодійного вечора став проект Цифрового університету. Він передбачає застосування інноваційних підходів до навчання та підвищення ефективності діяльності університету завдяки використанню цифрових технологій.

Подія зібрала разом Надзвичайних і Повноважних Послів, представників міжнародних організацій, урядовців, бізнесменів, громадських та культурних діячів, викладачів. Також були запрошені особливі гості – випускники Могилянки, які воювали добровольцями у зоні АТО. Спеціальною гостею вечора стала Ен Еплбаум– всесвітньовідома журналістка, письменниця, історикиня.

Під час Благодійного вечора було вручено низку нагород та відзнак благодійникам та партнерам Києво-Могилянської академії – людям, завдяки допомозі і підтримці яких розвивається Могилянка.

Всього під час підготовки та проведення Благодійного вечора завдяки партнерам, благодійним внескам за участь та благодійному аукціону було залучено 1 121 709 грн. Задекларовано надходжень з-за кордону на суму 25 тис. дол. (650 тис.грн.) Разом близько – 1,8 млн. грн., які підуть на реалізацію проекту Цифрового університету.

***

Могилянка – саме те місце, де вільно називати одне одного друзями, навіть якщо це пан посол чи пан віце-прем’єр-міністр. Це те середовище, яке об’єднує людей. Могилянка є, була і буде майданчиком для об’єднання мислителів України і світу для творення нових ідей і продуктивної праці. (Роман Тичківський, випускник НаУКМА, керівник Української Академії Лідерства, представник фонду Western NIS Enterprise Fund).

***

Я маю дуже багато сентименту до Академії, саме тому, що вона була причиною дуже багатьох позитивних речей у моєму житті. І я маю щодо КМА таке відчуття «хорошого боргу», який треба віддавати. (Тарас Лукачук, випускник НаУКМА, президент компанії Jacobs Douwe Egberts у регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка).

***

КМА – місце, що мене сформувало. Думаю, що Могилянка – це такий своєрідний транзистор: незважаючи на свій дуже маленький фізичний розмір, має надзвичайний вплив. (Олеся Островська-Люта, випускниця НаУКМА, керівник НКММК «Мистецький Арсенал»).

***

Не було б Могилянки – не було б сучасної нової України, тієї, про яку ми мріємо, тієї, про яку українці мріяли впродовж багатьох століть. Могилянка в цьому плані відіграє чи не найважливішу роль: вона формує тих, хто здатен взяти на себе відповідальність за це суспільство і за цю державу. (Андрій Зелінський, випускник НаУКМА, військовий капелан).

***

Насамперед, я – випускниця Могилянки. Сьогодні В’ячеслав Степанович Брюховецький дуже влучно сказав про любов до Академії і про те, що Академія повинна об’єднувати найкращих людей. Власне, саме це мотивує інвестувати свій час на розвиток Могилянки – робити все від тебе залежне, щоб більше молоді могло здобувати кращу в Україні освіту. (Валерія Казадарова, випускниця НаУКМА,засновниця компанії «Таланти для бізнесу»).

***

Роль освіти для розвитку країни, особливо в часи війни, є визначальною. Роль Могилянки в моєму житті була теж визначальною. Вона – одне з найкращого, що відбулось зі мною. (Марія Берлінська, випускниця НаУКМА, ініціаторка створення Школи аеророзвідки).

***

Я переконаний, що Могилянка відіграє особливу роль у вихованні нових лідерів. Академія завжди була університетом з позицією, у жодного іншого вишу немає такого загального бажання змінити державу. Це особливо видно, коли у вирішальні, переломні для країни моменти студенти стають разом до спільної справи. (Костянтин Пєрєсєдов, випускник НаУКМА, голова Асоціації випускників НаУКМА).

***

Дуже радий тут опинитися, зустріти старих знайомих, викладачів, поспілкуватися. Могилянка для мене була і вчителем, і духовним наставником, і другом. Тут я здобув не тільки знання (а знання справді ґрунтовні, з багатьох сфер як моєї спеціальності, так і для розвитку особистості). Але, крім цього, в Могилянці я завжди відчував особливий дух – дух інтелігентності, дух вишуканості, дух українства, – не шароварництва, не примітивного, а шляхетного українства. (Олександр Войтко, випускник НаУКМА (БП 2007, фізика; МП 2009, журналістика)та викладач Києво-Могилянської академії, боєць-доброволець АТО).

Більше інформації про Благодійний вечір, коментарів учасників та фото шукайте на офіційному сайті НаУКМА.