Перше засідання Читацького клубу НаУКМА

October 01, 2019

Перше засідання Читацького клубу НаУКМА

Волоська, 8/5, Києво-Могилянська бізнес-школа, 4-й корпус, 4-й поверх

Асоціація випускників НаУКМА започатковує новий формат інтелектуального спілкування для випускників, викладачів та студентів НаУКМА, а також друзів могилянського середовища. Перша книга, довкола обговорення якої збираємось, – «Державець» Н.Макіавеллі. (Він же «Володар, він же «Державотворець», він же «Il Principe»).

Наші спікери: Вадим Карп’як, ведучий програми «Свобода Слова» на телеканалі ICTV, і Тарас Лютий, філософ і письменник; обидва – випускники Могилянки.

Якщо Ви не читали «Державця», ми розкажемо Вам, якого кольору ця книжка. Ви почуєте її стислий конспект плюс бонус: експерт-міжнародник Євген Плахута розповість про міжнародний і геополітичний контекст описуваних у книзі подій.

Якщо ж ви читали Макіавеллі і маєте що сказати, або просто бажаєте відкрити для себе нові грані книги, – радо запрошуємо.

Це перше засідання Читацького клубу НаУКМА, який створено для тих, хто прагне:

♦ підвищувати своє розуміння у сфері публічного управління, питань суспільства, держави, економіки, геополітики у колі Могилянської спільноти;

♦ поширювати культуру діалогу, стриманості, різнопланового аналізу суспільно-політичних явищ;

♦ осмислити теперішню ситуації в Україні та долучитися до пошуку рецептів розвитку держави.

Що взяти від Макіавеллі для блага України, і чи варто це робити взагалі? Чого більше в українській політиці – макіавеллізму чи хитрованства? – поговоримо про це.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.