Проекти

Коло довіри

Ресурс «Коло довіри» призначений для налагодження контактів та обміну компетенціями між чинними членами Асоціації випускників НаУКМА.

Ендаумент

Членство в Асоціації випускників КМА передбачає щорічні грошові або негрошові внески. Ця сторінка присвячена грошовим внескам (рішення по негрошових внесках виносить Правління). Асоціація на сьогодні не має суттєвих постійних адміністративних витрат, тому всі внески членів спрямовуються в Ендаумент Асоціації, відсотки від якого щороку будуть витрачатися на одну з запропонованих нижче проміжних цілей.

KMA HeadHunt

KMAlumni Headhunt – це проект із підбору персоналу, мета якого – об’єднувати талановитих та амбітних могилянців з гідними роботодавцями, готовими забезпечити професійні виклики та комфортні робочі умови для своїх співробітників(иць).

‎RunAcademyDay

RunAcademyDay – це спортивна подія в житті Могилянки, спрямована на розвиток здорового способу життя та спорту серед студентів університету та киян. Вона включає в себе не лише змагання, а й лекційну (освітньо-мотиваційну) частину. 

KMABizKon

КМАбізкон – це конференція випускників Могилянки/засновників бізнесів, на якій учасники діляться зі слухачами історіями створення своїх бізнесів, труднощами, які змогли подолати, та внеском, який зробила Києво-Могилянська академія у їхнє особистісне й професійне становлення.

Благодійний фонд імені Антона Чорного

Робити людей щасливими – не пафосна фраза, а стиль життя та кредо нашого близького друга. Ми заснували благодійний Фонд імені Антона Чорного, щоб реалізовувати його модус вівенді в довгостроковій сталій перспективі.