RunAcademyDay

RunAcademy Day – це унікальна подія у житті Національного університету «Києво-Могилянська академія» та всього Києва! Це можливість не тільки пробігти 2 км разом з друзями і однодумцями в самому серці столиці на Подолі і позмагатися, а ще – дізнатися, чому варто вести активний спосіб життя, як правильно почати тренуватися та отримати заряд мотивації для тренувань.

Спортивна подія RunAcademyDay спрямована на розвиток здорового способу життя та спорту в НаУКМА та Києві. Вона включає в себе не лише змагання, а й лекційну (освітньо-мотиваційну) частину. Також забіг є “точкою збору” активних і спортивних могилянців, викладачів та alumni. Захід має благодійну складову: всі охочі можуть зробити внесок у придбання спортивного інвентарю для кафедри Фізкультури НаУКМА, а також форми для збірних команд університету.

Могилянський забіг було створено в 2017-му році завдяки ініціативі та наполегливості Олександра Скорохода (МП “біологія”, 2007). Також забіг відбувся у 2018-му році і планує проводитися щорічно.