Всемогилянський забіг RunAcademy Day

11.11.2017 0 comments Maryna Snizhynska Categories Випускники, ПодіїTags ,

Організація забігу RunAcademy Day – це про “захотів – зробив”. Асоціація випускників рада повідомити про майбутню подію, яка стала можливою завдяки ініціативі та наполегливості Олександра Скорохода (МП “біологія”, 2007).

RunAcademy Day відбудеться 21 жовтня 2017 року на локаціях: 4-ий корпус Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Іллінський парк.

Забіг RunAcademy Day започатковує новий формат спортивного заходу, що включає в себе не лише забіг, а й лекційну – освітньо-мотиваційну – частину. Цей захід спрямований на розвиток здорового способу життя та спорту в Києві. Крім того, він може стати “точкою збору” активних і спортивних могилянців, викладачів та alumni.

У день старту на учасників чекають:

ДИСТАНЦІЯ = близько 2 км.

МАРШРУТ пролягатиме тротуарною частиною навколо 4-го корпусу Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Іллінського парку (вул.Почаївська-Г.Сковороди-Волоська-Іллінська).

1 коло = 600м+ (учасники долатимуть 3 кола).

Для участі в забігу необхідно зареєструватися. Після реєстрації організатори зв’яжуться з вами та надішлють реквізити для оплати стартового внеску.

Стартовий внесок включає:

  • відвідування лекційної частини;
  • стартовий номер учасника;
  • медаль фінішера (у разі подолання дистанції);
  • сувенірний магніт;
  • додаткові бали для студентів НаУКМА, які слухають курс «Фізичне виховання».

Розмір стартового внеску:
– від 100грн – для студентів, аспірантів, викладачів та alumni НаУКМА,
– від 200грн – для решти охочих.

Зверніть увагу!
Усі охочі мають змогу зробити більший стартовий внесок, ніж мінімальний. Кошти, які залишаться після покриття організаційних витрат, будуть використані на придбання спортивного інвентаря для кафедри Фізкультури НаУКМА, а також форми для збірних команд НаУКМА з різних спортивних дисциплін.

УВАГА!

Своєю реєстрацією учасник підтверджує, що стан його здоров’я дозволяє взяти участь у змаганнях та що він/вона не має будь-яких протипоказань. Організатори та Спонсори/Партнери не несуть відповідальність за фізичні травми, пошкодження, будь-які збитки, завдані до, під час чи після проведення змагань. Учасник повинен виконувати вказівки організаторів, суддів, волонтерів та медичних працівників. При порушенні даних умов – учасника може бути не допущено до змагань або дискваліфіковано.

Якщо виникли питання, звертайтеся до Олександра Скорохода (+380978209004; oleksandr.m.skorokhod@gmail.com).