RunAcademy Day-2018

03.10.2018 0 comments Maryna Snizhynska Categories Випускники, ПодіїTags , ,

13 жовтня 2018 року на локаціях: 4-ий корпус Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Труханів острів відбудеться RunAcademy Day.

RunAcademy Day – це новий формат спортивного заходу, що включає в себе не лише забіг, а й лекційну (освітньо-мотиваційну) частину. Захід спрямований на розвиток здорового способу життя та спорту як в НаУКМА, так і в Києві. Крім того, він є “точкою збору” активних і спортивних могилянців, викладачів та alumni.

ПРОГРАМА

Орієнтовна кількість учасників: до 200 осіб – студентів, аспірантів, викладачів, випускників, дорослих спортсменів-любителів.

ДИСТАНЦІЇ 1км та 3км
МАРШРУТ пролягатиме по території острова Труханів
РЕЄСТРАЦІЯ.
Стартовий внесок включає:
  • відвідування Лекційної частини;
  • стартовий номер учасника;
  • медаль фінішера (у разі подолання дистанції);
  • сувенірний магніт;
  • заохочення для студентів НаУКМА, які слухають курс «Фізичне виховання» від кафедри Фізичного виховання.

УВАГА!
Своєю реєстрацією учасник підтверджує, що стан його здоров’я дозволяє взяти участь у змаганнях та що він/вона не має жодних протипоказань. Організатори та Спонсори/Партнери не несуть відповідальність за фізичні травми, пошкодження, будь-які збитки, завдані до, під час чи після проведення змагань. Учасник повинен виконувати вказівки організаторів, суддів, волонтерів та медичних працівників. При порушенні цих умов учасника може бути не допущено до змагань або дискваліфіковано.

Якщо виникли питання, звертайтеся до Олександра Скорохода(+380978209004; oleksandr.m.skorokhod@gmail.com).