КМА Бізнес Кон 3.0 – Time to Grow

Time to Grow – Могилянські бізнеси починають зростати та відкривають нові ринки. 14 жовтня відбулася третя конференція випускників Могилянки/засновників бізнесів у контексті відновлення росту української економіки, яку організувала Асоціація випускників НаУКМА.

КМАБІЗКОН 3.0 – це дружня і досить відверта розмова про те, як восьми могилянцям-підприємцям вдалося розпочати власні справи, які труднощі довелося подолати, які були перші успіхи та клієнти, які плани та стратегії мають зараз та у майбутньому.

Цього року спікерами були:

  1. Влад Яценко – CTO у Revolut, одному з найкращих фінтех стартапів Великої Британії та усієї Європи. Компанія має інституційних інвесторів, що інвестували в Facebook, Dropbox та Skype. Про них написали вже всі – від CNN до The New York Times: “The smartphone app revolutionising foreign currency exchange”, – The Guardian
  1. Юрій Полюхович – один з найкращих у Європі та світі вчених, істориків, що досліджують цивілізацію Майя. Але, окрім цього, Юрій ще й керує успішним бізнесом – Royal Adventures, де організовує ексклюзивні тури до скарбів Майя: загублених в джунглях пірамід та поселень предків величної цивілізації. Розповів, як поєднати науку, пристрасть до пригод та бізнес.

  1. Дарія Лосєва – CEO та співзасновниця Myhelix, про яку нещодавно писав навіть Прем’єр-міністр Volodymyr Groysman. Розповіла на КМАБІЗКОН 3.0 про те, як органічно починався цей біотехнологічний бізнес, що таке digital health та які має плани на майбутнє.
  1. Сергій Зленко розвиває два власних кінотеатри. Його Кінотеатр Boomer має найкращий в Україні звук. Розповість про те, з чого все починалося, з якими труднощами він зіткнувся та чому інколи варто їхати саме в його кінотеатри, навіть якщо ви живете на іншому березі міста.
  1. Павло Коваленко – має унікальний бізнес з підготовки і розвитку гравців в покер – FreeTeam. Ця модель вже успішно працює декілька років, наш випускник використовував її навіть у кібер-спортивному бізнесі. Зараз він розвиває B2B напрямок і навіть розглядає можливість виходу на ICO.
  1. Назар Поливка – його виступ був про креативність у legal-tech бізнесі, ієрархію у Axon Partners, систему мотивації і крипто-епоху не лише у юридичному бізнесі.
  1. Ярослав Ведмідь – керує та успішно розвиває агенцію Postmen на доволі конкурентному ринку digital маркетингу. Ярослав розповів про те, як все починалось, хто були його перші клієнти (зараз серед клієнтів агенції Нова пошта, Буковель Bukovel, Google, lifecell, Coca-Cola Ukraine), як віднаходить competitive edge та встигає отримувати від цього задоволення.
  1. Анастасія Фартушна – займається підприємництвом із дитинства, а перший cashout вклала в самокат. Близько тисячі могилянців їздило на Work and Travel USA, але лише ця спікерка зуміла зорієнтуватися та відкрити зовсім інший напрямок – Близький Схід, створивши WorkEmirates LLC.

Організаторами були Гліб Козак (модератор), Ярослав БерезовськийДенис Угорчук, координаторка волонтерів Тая КозакВіктор КилимарОлесь Добрянський та Наталя Шумкова.